Jdi na obsah Jdi na menu

O NADĚJI

17. 1. 2013

 

O NADĚJI.
 
Naděje je stav mysli, očekávání. Naděje je příslib blaženosti a hojnosti.
Je to nebytí v přítomnosti, neprožívání přítomného okamžiku. Člověk jako víceúrovňová bytost je schopen BYTÍ ve vícedimenzionálním multifunkčním světě.
Proces BYTÍ spočívá v TVOŘENÍ v přítomném okamžiku, kdy člověk- tvůrce tvoří realitu svého života. BYTÍ v nepřítomnosti, nebytí je vychýlení z rovnováhy, odmítání přítomného okamžiku. Je to odmítání TVORBY, TVOŘENÍ.
Stav BYTÍ v přítomnosti je smysl žití, realita života vedena Bohem v lásce.
ČLOVĚK NA ZÁKLADĚ SVÉ SVOBODNÉ VOLBY SÁM URČUJE BYTÍ ČI NEBYTÍ. Kvalita volby určuje životní cestu člověka. Pokud kvalita volby – rozhodnutí vedené Božím vedením – Bohem v sobě, člověk otevřen je frekvencím lásky a vyššímu vědomí. Potom on do VYŠŠÍCH SVĚTŮ může cestovat a moudrostí poznání se plnit. Vše záleží na frekvenci jeho vyzařování. MYŠLENJKA COBY NOSITELKA VIBRACE - vibračního spektra přitahuje a zhmotňuje události v ŽITÍ člověka. Pokud člověk myšlenkami tvoří realitu žití jako bytost plně vedená a vědomá, potom i šíře spektra – frekvence je vysoká. Člověk potom žije a přijímá vysokofrekvenční energie a rozsah jeho žití se rozšiřuje.
Člověk v nebytí, odmítající přítomný okamžik volí cestu nelásky, nežití, ale vibrační spektrum jeho je v odstínech šedi. Je to lpění na minulosti, či odklon do budoucnosti, fantazie – iluze mysli a projekce ega.
BUĎ PROTO PŘÍTOMNÝ, OTEVŘENÝ LÁSCE A ŽIJ REALITU BYTÍ V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU. JE TO TVOŘENÍ V LÁSCE, JE TO REALITA A POŽEHNÁNÍ BOHA VE TVÉM STŘEDU.
 
S láskou Seraph Zapharel
17.09.2012 Tanetu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Martin - Poděkování

18. 2. 2013 22:05

Díky za ta slova, už chápu, beru si to k srdci a již nyní na přítomnosti pracuji,-) Šípková Růženka na sobě pracuje a já také, to mi dává klid, uvolnění, úlevu a uvědomění... jdu žít, už žiji,-)

Tanetu - Poděkování

20. 2. 2013 16:22

Vždycky mě těší, když vidím posun u každého člověka, který tvoří svoji realitu vědomě. Děkuji Martine. :-)