Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA SRDCE

17. 1. 2013

 

CESTA SRDCE
 
Je cesta lásky, lásky k sobě. Cesta srdce je cesta, kdy člověk jako víceúrovňová bytost volí cestu lásky, to učební lekce v harmonických energiích on rozvíjí. Bytosti z vyšších světů vedou člověka cestou lásky a Božího požehnání.
Není to popírání svých stinných částí, ale jejich přijetí v lásce, prosvícení a prosvětlení temnoty v sobě. Pokud člověk temnotu nepopírá, ale přijme, dochází k celistvosti a harmonizaci celku, jedinečnosti. Přijetí své jedinečnosti a lásky k sobě zvyšuji vibrace lásky v člověku, on jako zdroj lásky tuto šíří do okolí a pozvedá jeho vibrace.
Prostřednictvím vibrací ladí se na frekvence lásky bytostí z vyšších světů. Frekvence vyšších světů jsou energií všelásky a sounáležitosti.
Frekvence lásky vždy přitahují jen lásku, proto člověk pokud dává lásku sobě, tuto on jako zářič vysílá i do okolí.
Sebepřijetí, sebeúcta sebeláska jsou učební lekce člověka. Každý svojí kvalitou volby přitahuje sobě energie lásky či nelásky.
Člověk jako zdroj, zářič je schopen prací na sobě pozvednout vibrace lásky.
Čistota vědomí a naladění se na zdroj v sobě přitahují člověku do života zářivé energie a širokospektrální rozsah všech energií světla a lásky.
Cesta srdce je cestou lásky vedoucí k pozvednutí vibrací v souladu s geomagnetickými změnami země a zvýšení vibrací země, uzdravení myšlenkových forem.
Zvýšení frekvencí ulehčí posun člověka i země jako živého organismu.
Harmonizace hemisfér, používání a napojení se na zdroj energie v sobě,, čistota mysli a změna posunu vědomí člověka vede ke zvýšení a rozšíření potenciálu člověka – hologram Boha.Pokud člověk rozvíjí schopnosti Boha v sobě, jde cestou lásky, potom on zvyšuje vibrace okolí a napojení se na frekvence lásky. Cesta lásky je cesta jedinečnosti , souladu a přijetí lásky.
 
Channeling Melchizedek 05.09.2012 – Helena Tanetu.
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář